Hakkımızda
0216 354 35 25
0216 354 35 26
korelelektrik@korelelektrik.com
0541 253 45 65

HAKKIMIZDA

 

1989 yılından beri faaliyette olan firmamız, elektrik / elektronik ve gemi malzemeleri üretiminde ülkemizin ilk ve en köklü şirketlerindendir. 

 

Firmamız Projektörler, Işıldaklar, Reflektörler, Seyir ve İşaret Fenerleri, Aydınlatma Armatürleri, Dahili Haberleşme Sistemleri, Gemi Tipi Isıtıcılar, Anahtar ve Butonlar, Fiş ve Prizler gibi çeşitli kategorilerde 300 civarında farklı ürünü barındıran geniş bir üretim portföyüne sahiptir. Projektörler, S/P Telefon Sistemleri gibi ekipmanlarda ülkemizde YERLİ ÜRETİCİ bayrağını taşıyan tek firmayız. Modern teknoloji kullanılarak üretilen ürünlerimiz, Deniz Kuvvetlerimizin özellikle yeni nesil gemilerinde kullanılmaktadır.

 

AR-GE çalışmalarını, kalite ve üretim standartlarına uygunluğunu belgeleri ile kanıtlayan ve sürekli geliştiren firmamız, satış sonrası sunduğu hizmeti ile sektörde yerini sağlamlaştırmıştır. Firmamız, Xenon Projektörlerin AR-GE ve prototip üretiminde TÜBİTAK Proje Teşviğine sahiptir.

 

Fiyat uygunluğunu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. Satış sonrası hizmette en iyisini yapmayı hedefleyerek, üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

KOREL ELEKTRİK VE GEMİ MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.